SOUPEŘI 

logologologologologologologologologologologologologo

ROZPIS TURNAJŮ
KRajská soutež 4. tříd

Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání. Platný termín je červenou barvou.

Termín turnaje zimní stadion Soutěž Číslo utkání Domácí Hosté
neděle 04.10.2020 10:30 Humpolec S4T KVS JM4001 Jiskra Humpolec SK Telč
JM4002 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
JM4003 Jiskra Humpolec SKLH Žďár n. Sázavou
JM4004 HC Chotěboř SK Telč
JM4005 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
JM4006 HC Chotěboř SKLH Žďár n. Sázavou
neděle 18.10.2020 09:00 - 18:00 Třebíč S4T KVS JM4033 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod
JM4034 BK Havlíčkův Brod SK Telč
JM4035 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
JM4036 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod
JM4037 BK Havlíčkův Brod SK Telč
JM4038 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
neděle 01.11.2020 9:00 Telč S4T KVS JM4042 SK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov
JM4043 HC Lední medvědi Pelhřimov Jiskra Humpolec
JM4044 SK Telč Jiskra Humpolec
JM4045 SK Telč HC Pumy Agrostroj Pelhřimov
JM4046 HC Pumy Agrostroj Pelhřimov HC Chotěboř
JM4047 SK Telč HC Chotěboř
sobota 14.11.2020 09:00 Telč S4T KVS JM4080 SK Telč Náměšť nad Oslavou
JM4081 SK Telč Náměšť nad Oslavou
neděle 06.12.2020 09:00 - 18:00 Pelhřimov S4T KVS JM4082 HC Lední medvědi Pelhřimov BK Havlíčkův Brod
JM4083 BK Havlíčkův Brod SK Telč
JM4084 HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč
JM4085 HC Pumy Agrostroj Pelhřimov BK Havlíčkův Brod
JM4086 BK Havlíčkův Brod SK Telč
JM4087 HC Pumy Agrostroj Pelhřimov SK Telč
neděle 20.12.2020 09:00 - 18:00 Žďár n/S. S4T KVS JM4109 SKLH Žďár n. Sázavou SK Telč
JM4110 SK Telč HC Ledeč nad Sázavou
JM4111 SKLH Žďár n. Sázavou HC Ledeč nad Sázavou
JM4112 SKLH Žďár n. Sázavou SK Telč
JM4113 SK Telč HC Ledeč nad Sázavou
JM4114 SKLH Žďár n. Sázavou HC Ledeč nad Sázavou
neděle 10.01.2021 09:00 - 18:00 Telč S4T KVS JM4136 SK Telč HC Světlá n. Sáz.
JM4137 HC Světlá n. Sáz. SK H.Slavia Třebíč
JM4138 SK Telč SK H.Slavia Třebíč
JM4139 SK Telč HC Světlá n. Sáz.
JM4140 HC Světlá n. Sáz. SK H.Slavia Třebíč
JM4141 SK Telč SK H.Slavia Třebíč
neděle 24.01.2021 09:00 - 18:00 Velká Bíteš S4T KVS JM4156 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
JM4157 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
JM4158 HC Sp. Velká Bíteš SKLH Žďár n. Sázavou
JM4159 HHK Velké Meziříčí SK Telč
JM4160 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
JM4161 HHK Velké Meziříčí SKLH Žďár n. Sázavou
neděle 07.02.2021 09:00 - 18:00 Světlá n/S. S4T KVS JM4170 HC Světlá n. Sáz. HC Dukla Jihlava
JM4171 HC Dukla Jihlava SK Telč
JM4172 HC Světlá n. Sáz. SK Telč
JM4173 HC Světlá n. Sáz. HC Dukla Jihlava
JM4174 HC Dukla Jihlava SK Telč
JM4175 HC Světlá n. Sáz. SK Telč
neděle 21.02.2021 09:00 - 18:00 Telč S4T KVS JM4190 SK Telč BK Havlíčkův Brod
JM4191 BK Havlíčkův Brod HHK Velké Meziříčí
JM4192 SK Telč HHK Velké Meziříčí
JM4193 SK Telč BK Havlíčkův Brod
JM4194 BK Havlíčkův Brod HC Sp. Velká Bíteš
JM4195 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
neděle 07.03.2021 09:00 - 18:00 Chotěboř S4T KVS JM4204 HC Chotěboř SK Telč
JM4205 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
JM4206 HC Chotěboř SKLH Žďár n. Sázavou
JM4207 Jiskra Humpolec SK Telč
JM4208 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
JM4209 Jiskra Humpolec SKLH Žďár n. Sázavou
neděle 21.03.2021 09:00 - 18:00 Třebíč S4T KVS JM4236 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod
JM4237 BK Havlíčkův Brod SK Telč
JM4238 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
JM4239 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod
JM4240 BK Havlíčkův Brod SK Telč
JM4241 SK H.Slavia Třebíč SK Telč