ROZLOSOVÁNÍ

Ligy mladších žáků "D"

2019/2020

  Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté
1. kolo So, Ne 14.- 15.09.2019 09:00 - 16:30 Rosice LMŽ D B6101 HC Zastávka u Brna SK Telč
2. kolo So, Ne 21. - 22.09.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6105 SK Telč SHKM Hodonín
3. kolo So, Ne 28. - 29.09.2019 09:00 - 16:30 Brno - Úvoz LMŽ D B6109 HCM Warriors Brno SK Telč
4. kolo So, Ne 05. - 06.10.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6113 SK Telč HC Blansko
5. kolo So, Ne 12. - 13.10.2019 09:00 - 16:30 Břeclav LMŽ D B6117 HC Lvi Břeclav SK Telč
6. kolo So, Ne 19. - 20.10.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6121 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
7. kolo So, Ne 26. - 27.10.2019 09:00 - 16:30 V. Bíteš LMŽ D B6125 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
8. kolo So, Ne 02. - 03.11.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6129 SK Telč HC Zastávka u Brna
9. kolo So, Ne 09. - 10.11.2019 09:00 - 16:30 Hodonín LMŽ D B6133 SHKM Hodonín SK Telč
10. kolo So, Ne 16. - 17.11.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6137 SK Telč HCM Warriors Brno
11. kolo So, Ne 23. - 24.11.2019 09:00 - 16:30 Blansko LMŽ D B6141 HC Blansko SK Telč
12. kolo So, Ne 30. 11. - 01.12.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6145 SK Telč HC Lvi Břeclav
13. kolo So, Ne 07. - 08.12.2019 09:00 - 16:30 M.Budějovice LMŽ D B6149 HC Žihadla Moravské Budějovice SK Telč
14. kolo So, Ne 14. - 15.12.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6153 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
15. kolo So, Ne 04. - 05.01.2020 09:00 - 16:30 Rosice LMŽ D B6157 HC Zastávka u Brna SK Telč
16. kolo So, Ne 11. - 12.01.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6161 SK Telč SHKM Hodonín
17. kolo So, Ne 25. - 26.01.2020 09:00 - 16:30 Brno - Úvoz LMŽ D B6165 HCM Warriors Brno SK Telč
18. kolo So, Ne 08. - 09.02.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6169 SK Telč HC Blansko
19. kolo So, Ne 15. - 16.02.2020 09:00 - 16:30 Břeclav LMŽ D B6173 HC Lvi Břeclav SK Telč
20. kolo So, Ne 29.02. - 01.03.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6177 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
21. kolo So, Ne 14. - 15.03.2020 09:00 - 16:30 V. Bíteš LMŽ D B6181 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč

ZÁpasy SK Telč

Oficiální termíny a začátky zápasů

  Den Datum Začátek ZS ČU Domácí Hosté Výsledek
1. kolo sobota 14.9.2019 10:15 Rosice B6101 HC Zastávka u Brna SK Telč 5:11
2. kolo neděle 22.9.2019 10:00 Telč B6105 SK Telč SHKM Hodonín 9:7
3. kolo neděle 29.9.2019 10:15 Brno - Úvoz B6109 HCM Warriors Brno SK Telč 5:2
4. kolo neděle 6.10.2019 15:15 Telč B6113 SK Telč HC Blansko 2:3
5. kolo sobota 12.10.2019 10:15 Břeclav B6117 HC Lvi Břeclav SK Telč 11:10
6. kolo neděle 20.10.2019 15:15 Telč B6121 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice 2:7
7. kolo sobota 26.10.2019 11:30 V. Bíteš B6125 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč 8:3
8. kolo sobota 2.11.2019 14:30 Telč B6129 SK Telč HC Zastávka u Brna 7:6
9. kolo neděle 10.11.2019 13:45 Hodonín B6133 SHKM Hodonín SK Telč 5:8
10. kolo sobota 16.11.2019 14:30 Telč B6137 SK Telč HCM Warriors Brno 9:5
11. kolo neděle 24.11.2019 11:15 Blansko B6141 HC Blansko SK Telč 6:2
12. kolo sobota 30.11.2019 10:30 Telč B6145 SK Telč HC Lvi Břeclav 6:2
13. kolo neděle 8.12.2019 10:00 M.Budějovice B6149 HC Žihadla Moravské Budějovice SK Telč 8:2
14. kolo sobota 14.12.20019 10:00 Telč B6153 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš 5:6
15. kolo sobota 4.1.2020 10:15 Rosice B6157 HC Zastávka u Brna SK Telč 7:17
16. kolo sobota 11.1.2020 14:15 Telč B6161 SK Telč SHKM Hodonín 7:6
17. kolo sobota 25.1.2020 11:30 Brno - Úvoz B6165 HCM Warriors Brno SK Telč 3:10
18. kolo neděle 9.2.2020 16:30 Telč B6169 SK Telč HC Blansko 3:6
19. kolo sobota 15.2.2020 10:15 Břeclav B6173 HC Lvi Břeclav SK Telč 3:11
20. kolo sobota 29.2.2020 14:30 Telč B6177 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice 2:5
21. kolo sobota 14.3.2020 13:30 V. Bíteš B6181 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč  

TABULKA

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "D" SK. 26 - JIHOMORAVSKÁ II. 2019/20

 

P TÝM Z V R P SKÓRE B
1. HC Blansko 20 18 0 2 181:48 36
2. HC Žihadla Moravské Budějovice 20 17 1 2 152:43 35
3. HC Sp. Velká Bíteš 20 10 2 8 133:132 22
4. SK Telč 20 10 0 10 128:114 20
5. SHKM Hodonín 20 8 1 11 134:140 17
6. HCM Warriors Brno 20 6 3 11 117:113 15
7. HC Lvi Břeclav 20 5 1 14 86:152 11
8. HC Zastávka u Brna 20 2 0 18 77:266 4