ROZLOSOVÁNÍ

Ligy mladších žáků "D"

2019/2020

  Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté
1. kolo So, Ne 14.- 15.09.2019 09:00 - 16:30 Rosice LMŽ D B6101 HC Zastávka u Brna SK Telč
2. kolo So, Ne 21. - 22.09.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6105 SK Telč SHKM Hodonín
3. kolo So, Ne 28. - 29.09.2019 09:00 - 16:30 Brno - Úvoz LMŽ D B6109 HCM Warriors Brno SK Telč
4. kolo So, Ne 05. - 06.10.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6113 SK Telč HC Blansko
5. kolo So, Ne 12. - 13.10.2019 09:00 - 16:30 Břeclav LMŽ D B6117 HC Lvi Břeclav SK Telč
6. kolo So, Ne 19. - 20.10.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6121 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
7. kolo So, Ne 26. - 27.10.2019 09:00 - 16:30 V. Bíteš LMŽ D B6125 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
8. kolo So, Ne 02. - 03.11.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6129 SK Telč HC Zastávka u Brna
9. kolo So, Ne 09. - 10.11.2019 09:00 - 16:30 Hodonín LMŽ D B6133 SHKM Hodonín SK Telč
10. kolo So, Ne 16. - 17.11.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6137 SK Telč HCM Warriors Brno
11. kolo So, Ne 23. - 24.11.2019 09:00 - 16:30 Blansko LMŽ D B6141 HC Blansko SK Telč
12. kolo So, Ne 30. 11. - 01.12.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6145 SK Telč HC Lvi Břeclav
13. kolo So, Ne 07. - 08.12.2019 09:00 - 16:30 M.Budějovice LMŽ D B6149 HC Žihadla Moravské Budějovice SK Telč
14. kolo So, Ne 14. - 15.12.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6153 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
15. kolo So, Ne 04. - 05.01.2020 09:00 - 16:30 Rosice LMŽ D B6157 HC Zastávka u Brna SK Telč
16. kolo So, Ne 11. - 12.01.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6161 SK Telč SHKM Hodonín
17. kolo So, Ne 25. - 26.01.2020 09:00 - 16:30 Brno - Úvoz LMŽ D B6165 HCM Warriors Brno SK Telč
18. kolo So, Ne 08. - 09.02.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6169 SK Telč HC Blansko
19. kolo So, Ne 15. - 16.02.2020 09:00 - 16:30 Břeclav LMŽ D B6173 HC Lvi Břeclav SK Telč
20. kolo So, Ne 29.02. - 01.03.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6177 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
21. kolo So, Ne 14. - 15.03.2020 09:00 - 16:30 V. Bíteš LMŽ D B6181 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč

ZÁpasy SK Telč

Oficiální termíny a začátky zápasů

. Den Datum Začátek ZS ČU Domácí Hosté Výsledek
1. kolo sobota 14.9.2019 10:15 Rosice B6101 HC Zastávka u Brna SK Telč 5:11
2. kolo neděle 22.9.2019 10:00 Telč B6105 SK Telč SHKM Hodonín 9:7
3. kolo neděle 29.9.2019 10:15 Brno - Úvoz B6109 HCM Warriors Brno SK Telč 5:2
4. kolo neděle 6.10.2019 15:15 Telč B6113 SK Telč HC Blansko 2:3
5. kolo sobota 12.10.2019 10:15 Břeclav B6117 HC Lvi Břeclav SK Telč 11:10
6. kolo neděle 20.10.2019 15:15 Telč B6121 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice 2:7
7. kolo sobota 26.10.2019 11:30 V. Bíteš B6125 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč  
8. kolo sobota 2.11.2019 14:30 Telč B6129 SK Telč HC Zastávka u Brna  
9. kolo       Hodonín B6133 SHKM Hodonín SK Telč  
10. kolo sobota 16.11.2019 14:30 Telč B6137 SK Telč HCM Warriors Brno  
11. kolo       Blansko B6141 HC Blansko SK Telč  
12. kolo sobota 30.11.2019 10:30 Telč B6145 SK Telč HC Lvi Břeclav  
13. kolo neděle 8.12.2019 10:00 M.Budějovice B6149 HC Žihadla Moravské Budějovice SK Telč  
14. kolo       Telč B6153 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš  
15. kolo sobota 4.1.2020 10:15 Rosice B6157 HC Zastávka u Brna SK Telč  
16. kolo       Telč B6161 SK Telč SHKM Hodonín  
17. kolo       Brno - Úvoz B6165 HCM Warriors Brno SK Telč  
18. kolo       Telč B6169 SK Telč HC Blansko  
19. kolo       Břeclav B6173 HC Lvi Břeclav SK Telč  
20. kolo       Telč B6177 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice  
21. kolo       V. Bíteš B6181 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč  

TABULKA

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "D" SK. 26 - JIHOMORAVSKÁ II. 2019/20

P TÝM Z V R P SKÓRE B
1. HC Blansko 6 6 0 0 59:11 12
2. HC Žihadla Moravské Budějovice 5 3 1 1 27:12 7
3. HC Lvi Břeclav 6 3 1 2 33:41 7
4. HCM Warriors Brno 6 2 2 2 28:21 6
5. SHKM Hodonín 6 2 1 3 52:29 5
6. HC Sp. Velká Bíteš 6 2 1 3 34:58 5
7. SK Telč 5 2 0 3 34:31 4
8. HC Zastávka u Brna 6 0 0 6 16:80 0