SOUPEŘI 

logologologologologologo

zápasy SK Telč

Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání. Platný termín je červenou barvou.

Termín utkání zimní stadion Domácí Hosté Výsledek
sobota 24.10.2020 17:00 Telč SK Telč HHK Velké Meziříčí odloženo
sobota 26.09.2020 17:00 Telč SK Telč Náměšť nad Oslavou 8:4
sobota 03.10.2020 17:00 Telč SK Telč HC Ledeč nad Sázavou 7:4
sobota 10.10.2020 17:00 Rosice HC Zastávka u Brna SK Telč 6:5 SN
      Telč SK Telč HC Skuteč  
sobota 31.10.2020 17:00 Telč SK Telč BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem  
So-Ne 07.11.2020 - 08.11.2020 10:00 - 19:00 V.Meziříčí HHK Velké Meziříčí SK Telč  
sobota 14.11.2020 17:00 Telč SK Telč Náměšť nad Oslavou  
úterý 17.11.2020 17:00 Ledeč n/S. HC Ledeč nad Sázavou SK Telč  
sobota 21.11.2020 17:00 Telč SK Telč HC Zastávka u Brna  
neděle 29.11.2020 17:00 Skuteč HC Skuteč SK Telč  
So-Ne 12.12.2020 - 13.12.2020 10:00 - 19:00 Bystřice n/P. BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem SK Telč  
sobota 19.12.2020 17:00 Telč SK Telč HHK Velké Meziříčí  
So-Ne 09.01.2021 - 10.01.2021 10:00 - 19:00 Náměšť n/O. Náměšť nad Oslavou SK Telč  
So-Ne 23.01.2021 - 24.01.2021 10:00 - 19:00 Rosice HC Zastávka u Brna SK Telč  
sobota 30.01.2021 17:00 Telč SK Telč HC Skuteč  
sobota 13.02.2021 17:00 Telč SK Telč BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem  

tabulka
po 3. kole

P TÝM Z V VP PP P SKÓRE B
1. SK Telč 3 2 0 1 0 20:14 7
2. HC Skuteč 3 2 0 0 1 14:10 6
3. HC Zastávka u Brna 3 0 2 0 1 12:12 4
4. HHK Velké Meziříčí 1 1 0 0 0 6:5 3
5. HC Ledeč nad Sázavou 2 1 0 0 1 9:10 3
6. BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem 2 0 0 1 1 6:11 1
7. Náměšť nad Oslavou 2 0 0 0 2 9:14 0

reporty z utkání

HC Zastávka - SK Telč 6:5 SN
(2:2, 3:1, 0:2 - 1:0 SN)  

ČAS TÝM BRANKY ASISTENCE
5:33 D Petr JELÍNEK Roman LESONICKÝ
6:16 H Jan BÍNA Jiří ERAT
9:23 D Filip DVOŘÁK  
19:56 H Milan SOKOLÍK Vojtěch KRET
20:58 D Josef BURIAN  
21:12 D Jan JAMBOR Vladimír KOZÁREK , Filip DVOŘÁK
29:14 H Daniel ŠEBESTA  
30:02 D Jan BEDNÁŘ  
51:09 H Vojtěch KRET Milan SOKOLÍK
57:21 H David SMEJKAL Josef BERKA
nájezdy
65:00 D David SVOBODA  
       
STATISTIKA ZÁPASU
    Hlavní rozhodčí: Jan Mareček
    Čároví rozhodčí: Jakub Jančí
      Vojtěch Kouba
    Vyloučení 8:09
    Vyšší tresty 0:00
    Využití 0:00
    V oslabení 0:01
    Trestné minuty 14:18

SK Telč - HC Ledeč n/S.  7:4
(3:0, 3:1, 2:3)

ČAS TÝM BRANKY ASISTENCE
11:30 D Pavel PROKOP Vojtěch KRET , David SMEJKAL
17:00 D David SMEJKAL Milan SOKOLÍK , Josef BERKA
19:06 H Dominik SKOTAR Filip KŘIŠTA , Patrik HRABAŇ
26:12 H Patrik HRABAŇ  
27:55 D Josef BERKA Milan SOKOLÍK
33:54 H Max KOTRBA Michal HRABAŇ
41:51 D Jan BÍNA Adam BÍNA , Jiří LANDER
46:11 H Vít KŘESŤAN Michal HRABAŇ
57:23 D Jan BÍNA Josef BERKA , David SMEJKAL
58:27 D Josef BERKA Jan BÍNA , Milan TUŠER
59:00 D Jiří LANDER Pavel PROKOP , David SMEJKAL
       
STATISTIKA ZÁPASU
    Hlavní rozhodčí: Jan Mareček
    Čároví rozhodčí: Jakub Jančí
      Vojtěch Kouba
    Vyloučení 15:13
    Vyšší tresty 2:04
    Využití 3:02
    V oslabení 1:01
    Trestné minuty 51:68

SK Telč - TJ Náměšť n/O. 8:4
(3:0, 3:1, 2:3)

ČASTÝMBRANKYASISTENCE
1:14DJan BÍNAAdam BÍNA
5:43DJosef BERKAMilan SOKOLÍK , Vojtěch KRET
8:54DJosef BERKA
20:11DJosef BERKAVojtěch KRET , Milan SOKOLÍK
33:22DJiří ERATDavid SMEJKAL
34:32HMiroslav BEDNÁŘTomáš STRNAD
39:44DPavel PROKOPJosef BERKA
53:58HMichal SÁZAVSKÝMiroslav BEDNÁŘ , Zdeněk BAUER
55:42DAdam BÍNAJan BÍNA
56:41HLibor DVOŘÁKMiroslav BEDNÁŘ
57:17DVojtěch KRETMilan SOKOLÍK , Josef BERKA
59:01HJiří KRČÁLLibor DVOŘÁK , Miroslav BEDNÁŘ




STATISTIKA ZÁPASU



Hlavní rozhodčí:Marek Honza


Čároví rozhodčí:Patrik Augusta



Jakub Jančí


Vyloučení5:4


Vyšší tresty0:0


Využití0:2


V oslabení1:0


Trestné minuty10:8

SK Telč - HHK Velké Meziříčí B

utkání odloženo v důsledku karantény v mužstvu HHK V.Meziříčí - náhradní termín bude upřesněn

VÝSLEDKY základní části
krajské ligy mužů vysočiny

kolo domácí   hosté výsledek
1. kolo HC ZASTÁVKA - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. 4:3 P
HC SKUTEČ - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
volno - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU ---
SK TELČ - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
2. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
SK TELČ - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU 8:4
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - volno ---
HC ZASTÁVKA - HC SKUTEČ 2:4
3. kolo HC SKUTEČ - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
volno - HC ZASTÁVKA ---
SK TELČ - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU 7:4
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU 6:5
4. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
HC ZASTÁVKA - SK TELČ 6:5 SN
HC SKUTEČ - volno ---
5. kolo volno - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
SK TELČ - HC SKUTEČ  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - HC ZASTÁVKA  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
6. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
HC ZASTÁVKA - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
HC SKUTEČ - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
volno - SK TELČ  
7. kolo SK TELČ - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - volno  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - HC SKUTEČ  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - HC ZASTÁVKA  
8. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - HC ZASTÁVKA  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - HC SKUTEČ  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - volno  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - SK TELČ  
9. kolo HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
SK TELČ - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
volno - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
HC SKUTEČ - HC ZASTÁVKA  
10. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - HC SKUTEČ  
HC ZASTÁVKA - volno  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - SK TELČ  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
11. kolo TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
SK TELČ - HC ZASTÁVKA  
volno - HC SKUTEČ  
12. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - volno  
HC SKUTEČ - SK TELČ  
HC ZASTÁVKA - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
13. kolo HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - HC ZASTÁVKA  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - HC SKUTEČ  
SK TELČ - volno  
14. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - SK TELČ  
volno - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
HC SKUTEČ - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
HC ZASTÁVKA - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
15. kolo HC ZASTÁVKA - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
HC SKUTEČ - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
volno - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
SK TELČ - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
16. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - SK TELČ  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - volno  
HC ZASTÁVKA - HC SKUTEČ  
17. kolo HC SKUTEČ - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
volno - HC ZASTÁVKA  
SK TELČ - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
18. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
HC ZASTÁVKA - SK TELČ  
HC SKUTEČ - volno  
19. kolo volno - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
SK TELČ - HC SKUTEČ  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - HC ZASTÁVKA  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
20. kolo BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P. - HC LEDEČ NAD SÁZAVOU  
HC ZASTÁVKA - TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU  
HC SKUTEČ - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B"  
volno - SK TELČ  
21. kolo SK TELČ - BK ZUBŘI BYSTŘICE N/P.  
HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - volno  
TJ NÁMĚŠŤ NAD SÁZAVOU - HC SKUTEČ  
HC LEDEČ NAD SÁZAVOU - HC ZASTÁVKA