2019/2020

Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté Výsledek
21. kolo so  28.09.2019 17:00 TE KSM KVS J0062 SK Telč Náměšť nad Oslavou 9:4
1. kolo so  05.10.2019 19:00 VE KSM KVS J0002 HHK Velké Meziříčí B SK Telč 5:9
2. kolo so  12.10.2019 17:00 TE KSM KVS J0004 SK Telč BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem 8:3
3. kolo so  19.10.2019 16:30 VB KSM KVS J0009 HC Sp. Velká Bíteš B SK Telč 1:3
5. kolo so  02.11.2019 17:00 TE KSM KVS J0015 SK Telč HC Spartak Polička
6. kolo so 09.11.2019 17:30 RC KSM KVS J0016 HC Zastávka u Brna SK Telč
7. kolo so  16.11.2019 17:00 TE KSM KVS J0020 SK Telč Náměšť nad Oslavou
8. kolo so  23.11.2019 17:00 TE KSM KVS J0023 SK Telč HHK Velké Meziříčí B
9. kolo so 30.11.2019 17:30 BY KSM KVS J0025 BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem SK Telč
10. kolo so  07.12.2019 17:00 TE KSM KVS J0030 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš B
12. kolo so  04.01.2020 17:30 PC KSM KVS J0036 HC Spartak Polička SK Telč
13. kolo so  11.01.2020 17:00 TE KSM KVS J0037 SK Telč HC Zastávka u Brna
14. kolo so 18.01.2020 17:00 NO KSM KVS J0041 Náměšť nad Oslavou SK Telč
15. kolo pá - ne  24.01.2020 - 26.01.2020 08:00 - 20:00 VE KSM KVS J0044 HHK Velké Meziříčí B SK Telč
16. kolo so  01.02.2020 17:00 TE KSM KVS J0046 SK Telč BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
17. kolo pá - ne  07.02.2020 - 09.02.2020 08:00 - 20:00 VB KSM KVS J0051 HC Sp. Velká Bíteš B SK Telč

(1:1, 3:0, 4:2)

Do utkání vstoupili hráči Telče vlažně a již od třetí minuty prohrávali golem Škorpíka 0:1. Ani to však domácí tým nenabudilo a hráči kupili chybu na chybu, přičemž vrcholem nedůsledné hry byl únik třech hostujících hráčů na osamoceného golmana. Zodpovědnost na sebe vzal nejzkušenější hráč hostů Mráz, ale domácí golman A. Havlík své spoluhráče perfektním zákrokem podržel. Domácím se podařilo ještě v první třetině vyrovnat Nohavou, který tak odstartoval své třígolové představení v tomto zápase.  Do druhé třetiny po "mytí hlav" v kabině domácí nastoupili výrazně aktivněji a zodpovědněji a hosté začali pomalu ztrácet půdu pod nohama. Přesto uklidnění do řad domácích přinesl až gol po dvou kolech nejlepšího střelce soutěže V. Kreta, který chytrou a přesnou střelou z úhlu zaskočil v 26 min. utkání výborně chytajícího golmana hostů  L. Dingu. Od této chvíle začali domácí předvádět svou kombinační hru, během dvaceti minut navýšili své vedení až na 8:1 a stadionem se neslo skandování "deset, deset". Nejenže to hráčí nevyslyšeli, ale vlastním uspokojením dovolili soupeři dvěma goly zkorigovat konečný výsledek.

Branky domácí: Nohava 3, Kret, Berka, Prokop, Theimer, Prášek, asistence Bína 3, Šťastný 3, Theimer 2, Sokolík 2, Smejkal 2, Berka, Kret, Prokeš

Brnaky hosté: Škorpík, Ludvík, Kintr, asistence Mráz, Ludvík, Škorpík, Bednář, Šimon

vyloučení: 12:28,  z toho Jakeš (Bystřice) 2+10 min. za vražení na mantinel, využití 4:0, v oslabení 0:0

rozhodčí Tomáš Mejzlík -  Jakub Jančí, Patrik Augusta

hráno na ZS v Telči,  146 diváků

HHK V. Meziříčí B - SK Telč 5:9
(3:3, 0:4, 2:2)

Do poloviny utkání drželi domácí hokejisté krok s favority z Telče. Do té doby to bylo vyrovnané utkání a skóre se pravidelně přelévalo z jedné strany kluziště na druhou. Už v první minutě šlo béčko HHK do vedení Štěpánkovou zásluhou. V 8. minutě vyrovnal z přesilovky Kret a o další minutu později už to bylo 1:2 po střele Nohavy. Ve 12. minutě využili dvojnásobnou početní výhodu hráči z Mezu, když byl autorem branky Libor Střecha. Po dalších dvou minutách poslal domácí znovu do vedení Šoukal, aby vzápětí, v další přesilové hře, vyrovnal Kret. Ve 25. minutě posílá Telč znovu do vedení Hejl a další obrat ve skóre pak už její hráči nepřipustili. Ve druhé desetiminutovce prostřední části si totiž meziříčští vybrali slabší chvíli. Jakmile přestali se svým soupeřem bruslit, hosté toho využili k rozhodnutí zápasu. Mezi 34. a 37. minutou Kret, Prášek a Sokolík zajistili pro svůj tým nedostižný náskok. Po osmé brance Sokolíka ve 45. minutě už hostující hráči ubrali na tempu a díky tomu domácí hokejisté vyrovnali hru. Slouží jim ke cti, že nic nezabalili a bojovali o přijatelný výsledek až do konce. Částečně se jim to i podařilo, když ještě skóroval Pokorný a po něm Štěpánek upravil na konečných 5:9, ve stejné minutě jako Pokorný dal totiž devátý gól Telče Prášek.

Branky za domácí: Štěpánek 2, Libor Střecha, Šoukal, Pokorný, asistence Libor Střecha, Štěpánek, Kudláček, Burian, Šoukal

Branky za hosty: Kret 3, Prášek 2, Sokolík 2, Nohava, Hejl, asistence Tomáš Havlík 3, Jiří Havlík, Šťastný, Berka, Kret, Sokolík, Bína

vyloučení 9:7, z toho Burian (V. Meziříčí) 10 minut OT za nesportovní chování, využití 1:3, v oslabení 0:1

rozhodčí Michal Kašpar - Tomáš Balcar, Lukáš Vít,

19 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí

SK Telč - TJ Náměšť n/Oslavou   9:4
(1:1, 4:2, 4:1)

První zápas hokejového ročníku 2019/2020 začal vyrovnanou hrou. Domácí tým vynikal vyšší rychlostí a  přesnější kombinační hrou, naopak hostující  hráči hráli tvrdějí a urputněji v osobních soubojích a byli rovněž důraznější v brankovém prostoru. První třetina tak skončila zaslouženou remízou 1:1. Na začátku druhé třetiny šli hosté poprvé a naposledy do vedení po druhé brance M. Bednáře . Od tohoto nepříznívého stavu zvýšíli domácí hráči úsilí zejména v napadání hostujícího týmu v útočné třetině, vytvořili si tlak a zápas se začal obracet v jejich prospěch, což potvrdili i vstřelením třech golů v rozmezí 5 minut. Hosté se snažili o rychlé protíútoky do mnohdy otevřené obrany domácích a jen vlastní nepřesnost je připravila o korekci výsledku. Vzhledem k tomu, že do konce druhé třetiny již padl jen jeden gol na každé straně, šlo se do kabin za dvougolového vedení a psychické výhody domácího  celku. Ve třetí třetině dovršil Mira Bednář  hattrick (nejlepší hráč hostujícího mužstva), ale to již nestačilo na rozjetý domácí tým, který několika pěknými kombinačními akcemi rozebral svého soupeře, potěšil oko diváka a rozhodl zápas ve svůj prospěch. Z domácího týmu zaslouží pochvalu zejména první útok ve složení Berka - Sokolík - Kret a obránce Theimer.  Skore zápasu ukončil perfektně provedeným trestným střílením za faul při úniku Vojty Kreta sám tento útočník.

Za domácí: 7. Kret (Berka, Sokolík), 25. Kubát (Prášek, Hejl), 27. Smejkal (Nohava, Bína), 30. Berka (Theimer), 38. Nohava (Bína, Theimer), 50. Sokolík (Kret, Theimer), 52. Berka, 55. Nohava (Berka), 60. Kret (trestné střílení)

Za hosty: 19. Bednář M. (Bauer, Tóth), 21. Bednář M. (Bauer), 33. Vysloužil ( Bednář M.), 44. Bednář M. (Strnad, Bauer)

Vyloučení: 8:10, Využití 0:1, bez vyšších trestů

Hlavní rozhodčí: Jan Mareček, Čárový rozhodčí: Tomáš Mareček, Gabriela Šťastná