SOUPEŘI 

logologologologologologologologologologologo

zápasy SK Telč
PRACOLOR KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ VYSOČINY

Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání. Platný termín je černým písmem.

hrací dendatumzačátekzimní stadiondomácíhostévýsledek
pátek17.09.202118:00TelčSK Telč Náměšť nad Oslavou 1:3
neděle26.09.202117:00HumpolecJiskra Humpolec SK Telč 3:5
úterý28.09.202118:00TelčSK Telč HHK Velké Meziříčí B2:5
sobota02.10.202117:00PelhřimovHC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč 8:5
pátek15.10.202118:00TelčSK Telč HC Světlá n. Sáz. 5:3
neděle24.10.202117:00Ledeč n/S.HC Ledeč nad Sázavou SK Telč 3:6
čtvrtek28.10.202118:00TelčSK Telč HC Orli Bystřice n/P. 5:4
neděle31.10.202117:00M. BudějoviceMoravskobudějovický HOKEJ SK Telč 5:2
sobota06.11.202117:00TelčSK Telč HC Sp. Velká Bíteš 3:4
sobota13.11.202117:00ChotěbořHC Chotěboř SK Telč 10:1
středa17.11.202117:00Náměšť n/O.Náměšť nad Oslavou SK Telč 6:3
sobota20.11.202117:00TelčSK Telč Jiskra Humpolec 5:3
středa19.01.202218:30V. MeziříčíHHK Velké Meziříčí BSK Telč 5:7
pátek17.12.202118:30TelčSK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov 1:5
neděle12.12.202117:00Světlá n/S.HC Světlá n. Sáz. SK Telč 4:2
neděle19.12.202117:00TelčSK Telč HC Ledeč nad Sázavou 10:4
středa05.01.202218:00Bystřice n/P.HC Orli Bystřice n/P. SK Telč 2:7
sobota08.01.202217:00TelčSK Telč Moravskobudějovický HOKEJ 3:4
sobota15.01.202217:00V.BítešHC Sp. Velká Bíteš SK Telč 3:4
sobota22.01.202217:00TelčSK Telč HC Chotěboř 3:5

čtvrtfinále

neděle30.01.202217:00Světlá n/S.HC Světlá n. Sáz.SK Telč8:3
středa02.02.202218:30TelčSK TelčHC Světlá n. Sáz.5:3
neděle06.02.202217:00Světlá n/S.HC Světlá n. Sáz.SK Telč1:3
středa09.02.202218:30TelčSK TelčHC Světlá n. Sáz.3:1
postup SK Telč


semifinále

středa16.02.202218:00PelhřimovHC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč8:1
sobota19.02.202217:00TelčSK TelčHC Lední medvědi Pelhřimov 4:6
středa23.02.202218:00PelhřimovHC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč9:3


PLAY -OFF PRACOLOR krajské ligy mužů Vysočiny
Play off čtvrtfinále
na tři vítězná utkání

domácí
hostévýsledek
1. zápasyHC Lední medvědi Pelhřimov-HC Sp. Velká Bíteš5:01:0
HC Chotěboř-Jiskra Humpolec4:11:0
Moravskobudějovický HOKEJ-HHK Velké Meziříčí B10:31:0
HC Světlá n. Sáz. -SK Telč8:31:0






2. zápasyHC Sp. Velká Bíteš-HC Lední medvědi Pelhřimov3:90:2
Jiskra Humpolec-HC Chotěboř3:11:1
HHK Velké Meziříčí B-Moravskobudějovický HOKEJ7:100:2
SK Telč-HC Světlá n. Sáz. 5:31:1






3. zápasyHC Lední medvědi Pelhřimov-HC Sp. Velká Bíteš2:13:0
HC Chotěboř-Jiskra Humpolec3:41:2
Moravskobudějovický HOKEJ-HHK Velké Meziříčí B15:13:0
HC Světlá n. Sáz. -SK Telč1:31:2






4. zápasyJiskra Humpolec-HC Chotěboř2:62:2
SK Telč-HC Světlá n. Sáz. 3:13:1






5. zápasyHC Chotěboř-Jiskra Humpolec4:23:2






Play off semifinále
na tři vítězná utkání
1. zápasyHC Lední medvědi Pelhřimov-SK Telč8:11:0

HC Chotěboř-Moravskobudějovický HOKEJ3:60:1







2. zápasySK Telč-HC Lední medvědi Pelhřimov4:60:2

Moravskobudějovický HOKEJ-HC Chotěboř5:32:0







3. zápasyHC Lední medvědi Pelhřimov-SK Telč9:33:0

HC Chotěboř-Moravskobudějovický HOKEJ1:20:3







Play off finále
na tři vítězná utkání
1. zápasHC Lední medvědi Pelhřimov-Moravskobudějovický HOKEJ1:50:1
sobota 5.3.2022






2. zápasMoravskobudějovický HOKEJ-HC Lední medvědi Pelhřimov4:61:1
středa 9.3.2022






3. zápasHC Lední medvědi Pelhřimov-Moravskobudějovický HOKEJ3:91:2
sobota 12.3.2022






4. zápasMoravskobudějovický HOKEJ-HC Lední medvědi Pelhřimov7:6 (P)3:1
středa 16.3.2022






Vítězem Pracolor krajské ligy muzů Vysočiny se v sezoně 2021/2022 stalo mužstvo Moravskobudějovický hokej.


Vítěz postupuje do kvalifikace o II. ligu ČR z vítězů jednotlivých krajských soutěží budou sestaveny kvalifikační skupiny a z nich dvě vítězná družstva získávají ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži II. liga ČR pro sezónu 2022-2023

TABULKA

PRACOLOR Krajská liga mužů Vysočina 2021/22

konečná po základní části

# Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Lední medvědi Pelhřimov 20 17 1 1 1 140:49 54
2 HC Chotěboř 20 16 1 0 3 126:39 50
3 Moravskobudějovický HOKEJ 20 14 1 3 2 119:60 47
4 HC Světlá n. Sáz. 20 13 2 1 4 83:55 44
5 SK Telč 20 9 0 0 11 80:89 27
6 HHK Velké Meziříčí B 20 5 3 0 12 67:125 21
7 Jiskra Humpolec 20 5 1 3 11 72:76 20
8 HC Sp. Velká Bíteš 20 6 1 0 13 57:112 20
9 HC Ledeč nad Sázavou 20 4 2 2 12 85:114 18
10 Náměšť nad Oslavou 20 4 1 3 12 61:107 17
11 HC ORLI Bystřice n. P. 20 4 0 0 16 48:112 12

                                   REPORTY Z UTKÁNÍ

HC LEDNÍ MEDVĚDI - SK TELČ
9:3 (4:1,2:0,3:2)
STAV SÉRIE: 3:0

Hlavní rozhodčí: Tomáš Mejzlík, Jan Mareček
Čároví rozhodčí: Tomáš Krejčí, Patrik Augusta
Vyloučení: 7:3
Vyšší tresty: 0:0
Využití. 2:0
V oslabení: 0:1
Trestné minuty: 14:06
ČasTýmBrankyAsistence
1:49DJosef VRÁTNÝJan ŠTĚRBA
3:04DTomáš DVOŘÁKPetr VOTÁPEK , Martin VYSLOUŽIL
6:40HJiří LANDERJan BÍNA
10:16DFilip KASALÝPetr VOTÁPEK , David ŠULÁK
18:27DMarek HADRAVAPetr VOTÁPEK , Martin HADRAVA
32:26DMartin HADRAVAMarek HADRAVA , Tomáš MEČIAR
33:18DTomáš DVOŘÁKTomáš MEČIAR , Petr VOTÁPEK
43:58DTomáš DVOŘÁKTomáš MEČIAR , Petr VOTÁPEK
45:28DFilip KASALÝMartin HADRAVA , Marek HADRAVA
46:31H         Jiří LANDER
54:31HJiří LANDERDavid MIHULKA
58:46DJosef VRÁTNÝFilip BŘÍZA , Lukáš SIŘIŠTĚ

SK TELČ - HC LEDNÍ MEDVĚDI
4:6 (1:1,2:2,1:3)

STAV SÉRIE: 0:2

Hlavní rozhodčí: Marek Honza, Vít Stehlík
Čároví rozhodčí: Tomáš Mareček, Tomáš Mezlík
Vyloučení: 13:12
Vyšší tresty: 6:4
Využití: 0:0
V oslabení: 0:4
Trestné minuty: 89:66
Čas Tým Branky Asistence
4:58 D Jan BÍNA  
13:39 H Tomáš DVOŘÁK Josef VÁCHA , Ladislav POSPÍCHAL
20:30 H Marek HADRAVA Martin HADRAVA , Ladislav POSPÍCHAL
27:31 D Jakub PRÁŠEK Jiří LANDER
32:56 D Jiří LANDER David MIHULKA
39:16 H Martin HADRAVA Martin VYSLOUŽIL , Ladislav POSPÍCHAL
42:36 H Martin VYSLOUŽIL Martin HADRAVA , Tomáš MEČIAR
44:12 D Cyril VALACH Lukáš DÚŠKA
52:47 H Martin HADRAVA Tomáš MEČIAR
54:30 H Lukáš SIŘIŠTĚ Tomáš MEČIAR

HC LEDNÍ MEDVĚDI - SK TELČ
8:1 (2:0,1:1,5:0)
STAV SÉRIE: 1:0

Hlavní rozhodčí: Marek Honza, Jan Mareček
Čároví rozhodčí: Patrik Augusta, Tomáš Krejčí
Vyloučení: 8:7
Vyšší tresty: 2:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 37:14
Čas Tým Branky Asistence
4:38 D Petr VOTÁPEK Marek HADRAVA , Martin HADRAVA
16:11 D Petr VOTÁPEK Martin VYSLOUŽIL , Ladislav POSPÍCHAL
28:33 H        Josef BERKA
32:32 D Vladimír PORT Martin HADRAVA
41:42 D Tomáš DVOŘÁK Petr VOTÁPEK , Tomáš MEČIAR
44:19 D Tomáš DVOŘÁK Petr VOTÁPEK
46:30 D Marek HADRAVA Filip KASALÝ , Martin HADRAVA
49:45 D Martin VYSLOUŽIL Tomáš DVOŘÁK , Tomáš MEČIAR
57:21 D Josef VRÁTNÝ Tomáš MEČIAR

SK TELČ - HC SVĚTLÁ N/S.
3:1 (1:0,1:0,1:1)
STAV SÉRIE: 3:1

Hlavní rozhodčí: Jan Mareček Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Vojtěch Kouba, Patrik Augusta
Vyloučení: 12:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 1:0
V oslabení: 1:0
Trestné minuty: 24:14
 
Čas Tým Branky Asistence
4:15 D Lukáš DÚŠKA Jiří LANDER , Jan BÍNA
35:37 D           Jiří LANDER
48:30 H Jan SVOBODA Jiří PŘIBYL , Tomáš KOHOUT
59:59 D           Cyril VALACH

HC SVĚTLÁ N/S. - SK TELČ
1:3 (0:0,1:1,0:2)
STAV SÉRIE 1:2

Hlavní rozhodčí: Tomáš Mareček, Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Petr Křivohlavý, Jiří Souček
Vyloučení: 10:10
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:1
V oslabení: 0:2
Trestné minuty: 20:20
 
Čas Tým Branky Asistence
24:14 D Daniel PISKAČ Tomáš KRATOCHVÍL
35:34 H           Cyril VALACH
49:10 H David MIHULKA Jan BÍNA , Daniel ŠEBESTA
50:02 H David MIHULKA Jan BÍNA

SK TELČ - HC SVĚTLÁ N/S.
5:3 (1:0,1:0,3:3)
STAV SÉRIE: 1:1

Hlavní rozhodčí: Jan Mareček
Čároví rozhodčí: Petr Křivohlavý, Tomáš Krejčí
Vyloučení: 10:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 2:0
V oslabení: 0:2
Trestné minuty: 20:14
 
Čas Tým Branky Asistence
12:17 D           Jiří LANDER
37:42 D Jakub PRÁŠEK Daniel ŠEBESTA
42:32 D Jan BÍNA Jiří LANDER
46:25 H Michal DOLINSKÝ Jakub ADAM
49:53 H Ondřej KALENSKÝ Jakub KOŘÍNEK , Ondřej ŠPATENKA
51:00 H Petr VČELA Jan KUBÁT
53:47 D Jiří LANDER Daniel ŠEBESTA
57:09 D Jiří LANDER Daniel ŠEBESTA

HC SVĚTLÁ N/S. - SK TELČ
8:3 (3:0,3:2,2:1)
STAV SÉRIE: 1:0

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Vojtěch Kouba, Patrik Augusta
Vyloučení: 6:7
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 54:22
Trestné minuty: 12:14
 
Čas Tým Branky Asistence
7:31 D Jiří PŘIBYL Michal DOLINSKÝ , Patrik POKORNÝ
9:31 D Patrik POKORNÝ Dominik KOPECKÝ
10:09 D Ondřej KALENSKÝ Ondřej ŠPATENKA , Václav PISKAČ
24:46 D Petr SOUČEK Ondřej ŠPATENKA
25:12 H Jan BÍNA Jiří LANDER
30:59 D Tomáš KOHOUT Tomáš KRATOCHVÍL
36:40 D Michal DOLINSKÝ Dominik KOPECKÝ , Jiří PŘIBYL
38:19 H David SMEJKAL Milan TUŠER
47:55 D Patrik POKORNÝ Dominik KOPECKÝ
48:25 D Jan KUBÁT Tomáš KOHOUT , Tomáš KRATOCHVÍL
51:37 H Milan TUŠER David SMEJKAL , Jakub PRÁŠEK

SK TELČ - HC CHOTĚBOŘ
3:5 (1:1,1:2,1:2)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Jakub Jančí, Patrik Augusta
Vyloučení: 6:4
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 1:0
Trestné minuty: 12:08
 
Čas Tým Branky Asistence
17:09 D Vojtěch KRET Milan SOKOLÍK , Pavel PROKOP
18:59 H Petr MAŠEK Martin VLČEK
21:33 H Martin VLČEK Petr MAŠEK
32:41 D Adam KŘÍŽ David SMEJKAL
38:21 H Jakub DOLEŽAL Jakub LACINA
46:55 H Mirek BŘEZINA Martin KŘÍŽ
48:12 D Jan BÍNA  
58:15 H Jakub DOLEŽAL Václav SVOBODA

HHK V.MEZIŘÍČÍ B -SK TELČ
5:7 (1:2,2:2,2:3)

Hlavní rozhodčí: Michal Kašpar
Čároví rozhodčí: Martin Klouda, Lukáš Pacal
Vyloučení: 10:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 2:0
V oslabení: 1:2
Trestné minuty: 20:16
Čas Tým Branky Asistence
4:43 H Milan TUŠER David SMEJKAL
8:24 D Jiří KUDLÁČEK Jakub KUČERA
15:40 H Jan BÍNA Cyril VALACH
25:31 D Martin PEJCHAL Michal VLAŠÍN , Lukáš SMEJKAL
29:47 H Jakub PRÁŠEK Milan TUŠER
33:11 D Michal VLAŠÍN Libor STŘECHA
34:37 H Daniel ŠEBESTA Josef BERKA
47:22 H Milan SOKOLÍK Josef BERKA , Daniel ŠEBESTA
49:59 D Jakub KUČERA Martin PEJCHAL , Michal VLAŠÍN
51:18 H Josef BERKA
53:00 D Martin BARÁK Libor STŘECHA
59:41 H Josef BERKA David SMEJKAL

HC SP. V. BÍTEŠ - SK TELČ
3:4 (0:2,1:1,2:1)

Hlavní rozhodčí: Jan Mareček
Čároví rozhodčí: Jakub Jančí, Vojtěch Kouba
Vyloučení: 5:5
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 1:0
V oslabení: 0:1
Trestné minuty: 10:10
 
Čas Tým Branky Asistence
01:54 H Jiří LANDER David KŘÍŽ
14:12 H Tomáš HAVLÍK Milan TUŠER , David SMEJKAL
21:57 D Liridon DUPLJAKU Jiří NOVÁK
33:20 H Jiří LANDER Daniel ŠEBESTA , David KŘÍŽ
49:28 D Filip ŽALUD Lukáš PETRČKA , Oto BUDÍN
53:49 H Daniel ŠEBESTA Jiří LANDER
59:04 D Lukáš PETRČKA  

SK TELČ - MB HOKEJ
3:4 (1:1,1:3,1:0)

Hlavní rozhodčí: Vít Stehlík
Čároví rozhodčí: Jan Malík, Petr Čihák
Vyloučení: 6:6
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:12
 

Čas

Tým Branky Asistence
8:19 D           Jiří LANDER
14:03 H Roman MIKEŠ Lukáš NOVÁČEK
25:43 H Tomáš SIGMUND Adam KOTAČKA , Patrik TRNKA
28:49 D Jakub PRÁŠEK Daniel ŠEBESTA , Patrik VÁLEK
38:14 H Mirek BAZALA Radek VYSLOUŽIL , Jan TROJAN
39:50 H Lukáš NOVÁČEK Ondřej ŠŤÁVA
53:11 D David MIHULKA David KŘÍŽ

HC ORLI BYSTŘICE - SK TELČ
2:7 (1:2,1:0,0:5)

Hlavní rozhodčí: Vít Stehlík
Čároví rozhodčí: Petr Křivohlavý, Martin Odvářka
Vyloučení: 3:5
Vyšší tresty: 2:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:1
Trestné minuty: 32:10
ČasTýmBrankyAsistence
0:15DJan LUDVÍKMartin KUŘÍTKO
2:47HJiří LANDER
15:53HAdam BÍNAPatrik VÁLEK
34:47DMarek SVOBODAJan LUDVÍK , Martin KUŘÍTKO
44:17HJan BÍNAJosef BERKA
54:22HJosef BERKAVojtěch KRET
56:29HJosef BERKAMilan SOKOLÍK , David SMEJKAL
56:59HPatrik VÁLEKAdam BÍNA , Jakub PRÁŠEK
57:46HMilan SOKOLÍKJosef BERKA

SK TELČ - HC LEDEČ N/S.
10:4 (1:2,6:0,3:2)

Hlavní rozhodčí: Marian Fiksa
Čároví rozhodčí: Martin Klouda, Lukáš Vít
Vyloučení: 6:5
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:10
ČasTýmBrankyAsistence
2:33DDaniel ŠEBESTADavid SMEJKAL , Vojtěch KRET
14:36HVít KŘESŤANFilip ŠIMŮNEK
15:14HJakub KRAJÍČEKDominik SKOTAR
23:35DJiří LANDERDavid SMEJKAL
28:53DDavid SMEJKALPatrik VÁLEK , Tomáš ŠALANDA
29:16DVojtěch KRETMilan SOKOLÍK
31:41DJosef BERKAVojtěch KRET , Milan SOKOLÍK
37:07DPavel PROKOPJiří LANDER , Daniel ŠEBESTA
39:26DJiří LANDERJakub PRÁŠEK
41:26H      Dominik SKOTAR
43:18HJakub KRAJÍČEKMichal BROŽ
51:31DDavid MIHULKAJiří LANDER
53:14DMilan SOKOLÍKJosef BERKA , Daniel ŠEBESTA
54:44DJosef BERKADavid SMEJKAL

SK TELČ - HC LM PELHŘIMOV
1:5 (1:1,0:1,0:3)

Hlavní rozhodčí: Jakub Jančí
Čároví rozhodčí: Jan Lupač, Tomáš Mareček
Vyloučení: 8:7
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:2
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 14:14
Čas Tým Branky Asistence
1:13 H Lukáš SIŘIŠTĚ Josef VRÁTNÝ
14:18 D Milan SOKOLÍK Daniel ŠEBESTA , Pavel PROKOP
25:40 H Tomáš MEČIAR Martin VYSLOUŽIL
46:29 H Martin VYSLOUŽIL Martin HADRAVA , Josef VRÁTNÝ
54:55 H Josef VRÁTNÝ David ŠULÁK , Dominik KASALÝ
59:55 H Marek HADRAVA  

HC SVĚTLÁ N/S. - SK TELČ
4:2 (2:1,2:1,0:0)

Hlavní rozhodčí: Jan Doležal
Čároví rozhodčí: Petr Křivohlavý, Jiří Souček
Vyloučení: 7:10
Vyšší tresty: 1:0
Využití: 3:0
V oslabení: 0:2
Trestné minuty: 20:20
ČasTýmBrankyAsistence
10:32DVáclav PISKAČAdam FIXA
18:56DOndřej KALENSKÝJakub ADAM , Tomáš KRATOCHVÍL
19:34HJiří LANDERDavid SMEJKAL
33:23:00DJan SVOBODAJosef ŠTROS , Jan KUBÁT
36:17:00HPavel PROKOPDaniel ŠEBESTA
37:31:00DJakub ADAMTomáš KRATOCHVÍL , Daniel PISKAČ

SK TELČ - JISKRA HUMPOLEC
5:3 (3:1,0:1,2:1)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Vojtěch Kouba, Jakub Jančí
Vyloučení: 11:11
Vyšší tresty: 2:0
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 53:22
Čas Tým Branky Asistence
4:01 D Milan SOKOLÍK Jaroslav ŠŤASTNÝ , Josef BERKA
8:46 H Petr DOLEJŠ Denis ŠTOREK
9:01 D Jiří LANDER Jakub PRÁŠEK
11:34 D Adam BÍNA Patrik VÁLEK
28:45 H Martin JELÍNEK Zdeněk JELÍNEK , Matěj DAŇHEL
50:52 D Jiří LANDER Peter PUCHER , David SMEJKAL
51:46 D Tomáš ŠALANDA Peter PUCHER
59:59 H Tomáš HUBATA  

TJ NÁMĚŠŤ N/O. - SK TELČ
6:3 (1:0,2:0,3:3)

Hlavní rozhodčí: Michal Kašpar
Čároví rozhodčí: Marian Fiksa, Martin Klouda
Vyloučení: 4:5
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 3:1
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 08:10
Čas Tým Branky Asistence
2:30 D Peter TÓTH Tomáš STRNAD
30:30 D Patrik MOJDL Jiří KRČÁL , Pavel OŠMERA
31:06 D Tomáš STRNAD Peter TÓTH
44:02 H Jiří LANDER Jaroslav ŠŤASTNÝ , Pavel PROKOP
47:21 H Adam BÍNA Josef BERKA
53:07 D Jiří KRČÁL Libor DVOŘÁK , Lukáš HORT
56:21 H Pavel PROKOP  
56:44 D Pavel OŠMERA Jan ABRAHÁM , Lukáš HORT
59:23 D Lukáš HORT Libor DVOŘÁK

HC CHOTĚBOŘ - SK TELČ
10:1 (7:0,2:0,1:1)

Hlavní rozhodčí: Jan Doležal
Čároví rozhodčí: Jiří Souček, Tomáš Krejčí
Vyloučení: 3:13
Vyšší tresty: 0:2
Využití: 7:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 06:47
 
Čas Tým Branky Asistence
2:48 D Martin VLČEK Luboš DVOŘÁK , Jan HOSPODKA
4:27 D Tomáš EIS  
4:59 D Jakub HOSPODKA Petr MAŠEK
12:30 D Dominik SUCHÝ Luboš DVOŘÁK , Martin VLČEK
12:52 D Martin KŘÍŽ Radim PEJCHAL , Petr MAŠEK
13:03 D Jan HOSPODKA Tomáš EIS , Martin VLČEK
19:22 D Martin VLČEK Tomáš EIS , Martin KŘÍŽ
29:36 D Dominik SUCHÝ Radim PEJCHAL , Petr MAŠEK
31:21 D Martin VLČEK Luboš DVOŘÁK
43:04 H Jiří LANDER Patrik VÁLEK , Peter PUCHER
44:07 D Tomáš EIS Luboš DVOŘÁK

SK TELČ - HC SP. VELKÁ BÍTEŠ
3:4 (1:2,1:1,1:1)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Vojtěch Kouba, Patrik Augusta
Vyloučení: 3:6
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 3:1
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 04:12
 
Čas Tým Branky Asistence
10:45 D Vojtěch KRET Peter PUCHER , Jiří LANDER
14:02 H Liridon DUPLJAKU Lukáš PETRČKA
15:15 H Ondřej URBÁNEK David JAROLÍM
20:35 H David JAROLÍM  
31:20 D Adam KŘÍŽ Jiří LANDER , Tomáš HAVLÍK
41:27 D Jaroslav ŠŤASTNÝ David SMEJKAL , Peter PUCHER
44:20 H Liridon DUPLJAKU  

MB HOKEJ - SK TELČ
5:2 (0:2,2:0,3:0)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý

Čároví rozhodčí: Vojtěch Kouba, Jan Mareček
Vyloučení: 9:9
Vyšší tresty: 2:2
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 39:39
 
Čas Tým Branky Asistence
12:35 H Daniel ŠEBESTA Jiří LANDER , Peter PUCHER
14:39 H Peter PUCHER Jiří LANDER
26:55 D Adam KOTAČKA Petr KRUTIŠ
27:26 D Jan TROJAN Milan PROCHÁZKA
40:18 D Hynek PEŠ Jan TROJAN , Milan PROCHÁZKA
51:52 D Petr KRUTIŠ Roman MIKEŠ
55:24 D Radek VYSLOUŽIL Jan TROJAN , Hynek PEŠ

SK TELČ - ORLI BYSTŘICE N/P.
5:4 (1:2,2:2,2:0)

Hlavní rozhodčí: Tomáš Sibera
Čároví rozhodčí: Petr Křivohlavý, Jiří Souček
Vyloučení: 8:10
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:1
Trestné minuty: 14:18
 
Čas Tým Branky Asistence
0:29 D Peter PUCHER Jiří LANDER
11:30 H Adam ŠKORPÍK Aleš KOŽELUH
12:41 H Jiří MUSIL David ZÍTKA
34:52 H Petr PEŇÁZ Daniel BEDNÁŘ
35:07 D Peter PUCHER  
36:40 D Jan BÍNA Peter PUCHER
38:44 H Adam ŠKORPÍK  
59:43 D David SMEJKAL Jiří LANDER
59:49 D Jiří LANDER David SMEJKAL

HC LEDEČ N/S. - SK TELČ
3:6 (1:2,0:4,2:0)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Jan Jeletz, Vojtěch Kouba
Vyloučení: 6:6
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:12
 
Čas Tým Branky Asistence
19:48 D Josef BERKA David SMEJKAL
23:08 D Jiří LANDER David KŘÍŽ
23:55 H Pavel ČAPEK Ondřej ŠPATENKA , Jiří PŘIBYL
29:08 D Jan BÍNA Peter PUCHER
29:49 H Ondřej KALENSKÝ Tomáš KRATOCHVÍL , Tomáš KOHOUT
39:03 D David SMEJKAL Peter PUCHER
40:25 H Miroslav KOPECKÝ Jan KUBÁT , Jan SVOBODA
59:47 D Jan BÍNA Peter PUCHER

SK TELČ - HC SVĚTLÁ N/S.
5:3 (1:0,3:2,1:1)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Jan Jeletz, Vojtěch Kouba
Vyloučení: 6:6
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:12
 
Čas Tým Branky Asistence
19:48 D Josef BERKA David SMEJKAL
23:08 D Jiří LANDER David KŘÍŽ
23:55 H Pavel ČAPEK Ondřej ŠPATENKA , Jiří PŘIBYL
29:08 D Jan BÍNA Peter PUCHER
29:49 H Ondřej KALENSKÝ Tomáš KRATOCHVÍL , Tomáš KOHOUT
39:03 D David SMEJKAL Peter PUCHER
40:25 H Miroslav KOPECKÝ Jan KUBÁT , Jan SVOBODA
59:47 D Jan BÍNA Peter PUCHER

HC LM PELHŘIMOV - SK TELČ
8:5 (2:3,3:0,3:2)

Hlavní rozhodčí: Tomáš Krejčí
Čároví rozhodčí: Michal Kotlík, Aleš Kocman
Vyloučení: 5:7
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 3:0
V oslabení: 0:1
Trestné minuty: 10:14

ČasTýmBrankyAsistence
0:53DMartin VYSLOUŽILBohumil SVOBODA
7:57DMarek HADRAVAJosef VRÁTNÝ , Martin HADRAVA
12:28HPeter PUCHERJiří LANDER
14:16HMilan SOKOLÍKJosef BERKA , Vojtěch KRET
15:14HAdam KŘÍŽJakub PRÁŠEK
26:55DMartin HADRAVATomáš MEČIAR , Martin VYSLOUŽIL
28:32DTomáš MEČIARFilip KASALÝ
39:02DJosef VRÁTNÝMartin HADRAVA
43:47DFilip KASALÝJosef VÁCHA , Vladimír PORT
44:47HJiří LANDERJan BÍNA
49:23DBohumil SVOBODATomáš MEČIAR , Martin HADRAVA
50:44DPetr VOTÁPEKVladimír PORT
59:34HJakub PRÁŠEKVojtěch KRET , Josef BERKA

SK TELČ - HHK V.MEZIŘÍČÍ B
2:5 (1:2,0:2,1:1)

 

Hlavní rozhodčí: Jan Doležal
Čároví rozhodčí: Lukáš Vít, Vojtěch Kouba
Vyloučení: 6:10
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:2
Trestné minuty: 12:20
 
Čas Tým Branky Asistence
3:59 D Jiří LANDER Jan BÍNA , Peter PUCHER
14:30 H Martin PEJCHAL Lukáš SOBOTKA
19:34 H Lukáš SOBOTKA Martin PEJCHAL
22:47 H Martin PEJCHAL Lukáš SOBOTKA
33:32 H Martin PEJCHAL Lukáš SOBOTKA
57:00 D Jan BÍNA Jiří LANDER , Peter PUCHER
58:20 H Lukáš ŠTĚPÁNEK Martin PEJCHAL , Lukáš SMEJKAL
 

JISKRA HUMPOLEC - SK TELČ
3:5 (0:2,2:3,1:0)

Hlavní rozhodčí: Jan Doležal (HB77)
Čároví rozhodčí: Vít Stehlík, Tomáš Krejčí
Vyloučení: 5:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 2:1
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 10:16
 
Čas Tým Branky Asistence
1:14 H Vojtěch KRET Milan SOKOLÍK
19:02 H Josef BERKA Vojtěch KRET , Milan SOKOLÍK
25:43 D Tomáš HURDA Petr DOLEJŠ
29:37 H Jiří LANDER Peter PUCHER
29:58 H Josef BERKA Vojtěch KRET
34:38 H Jiří LANDER Jan BÍNA , Peter PUCHER
36:41 D Tomáš HUBATA Matěj DAŇHEL
55:41 D Zdeněk JELÍNEK Tomáš HURDA

 

SK TELČ - TJ NÁMĚŠŤ N/O.
1:3 (0:1,0:1,1:1) 

Hlavní rozhodčí: Jan Mareček
Čároví rozhodčí: Patrik Augusta, Jakub Jančí
Vyloučení: 6:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:16
 
Čas Tým Branky Asistence
19:27 H Miroslav BEDNÁŘ Michal SÁZAVSKÝ
20:08 H Patrik MOJDL Miroslav BEDNÁŘ
45:00 H Jiří KRČÁL David JANOUŠEK
50:10 D Jiří LANDER Pavel PROKOP

Výsledky dalších zápasů soutěže

Číslo zápasu Datum Domácí Skóre P,SN Hosté poznámka
J0108 22.01.2022 17:00 SK Telč 3:5   HC Chotěboř  
J0109 22.01.2022 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 5:0   Náměšť nad Oslavou kontumačně
J0106 23.01.2022 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 8:11   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0107 23.01.2022 17:00 HC Světlá n. Sáz. 5:0   HC Sp. Velká Bíteš kontumačně
J0110 23.01.2022 17:00 HHK Velké Meziříčí B 6:3   Jiskra Humpolec  
             
J0101 15.01.2022 17:00 Náměšť nad Oslavou 5:6 P HHK Velké Meziříčí B  
J0103 15.01.2022 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 3:4   SK Telč  
J0102 15.01.2022 18:00 HC Chotěboř 3:2   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0104 16.01.2022 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 5:6   HC Světlá n. Sáz.  
J0105 22.01.2022 18:40 HC ORLI Bystřice n. P.     HC Ledeč nad Sázavou  
             
J0097 08.01.2022 17:00 SK Telč 3:4   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0098 08.01.2022 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 14:0   HC Sp. Velká Bíteš  
J0096 09.01.2022 17:00 HC Světlá n. Sáz. 3:0   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0099 09.01.2022 17:00 HHK Velké Meziříčí B 1:11   HC Chotěboř  
J0100 09.01.2022 17:00 Jiskra Humpolec 3:4   Náměšť nad Oslavou  
             
J0092 05.01.2022 18:00 HC Sp. Velká Bíteš 3:6   HHK Velké Meziříčí B  
J0094 05.01.2022 18:00 HC ORLI Bystřice n. P. 2:7   SK Telč  
J0091 05.01.2022 18:30 HC Chotěboř 5:0   Jiskra Humpolec  
J0093 05.01.2022 18:30 Moravskobudějovický HOKEJ 6:5   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0095 05.01.2022 18:30 HC Ledeč nad Sázavou 4:3   HC Světlá n. Sáz.  
             
J0087 18.12.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 5:0   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0090 18.12.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 1:3   HC Chotěboř  
J0086 19.12.2021 17:00 SK Telč 10:4   HC Ledeč nad Sázavou  
J0088 19.12.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 0:2   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0089 19.12.2021 17:00 Jiskra Humpolec 9:1   HC Sp. Velká Bíteš  
             
J0081 11.12.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 5:4   Náměšť nad Oslavou  
J0083 11.12.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 3:2   HHK Velké Meziříčí B  
J0084 12.12.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 4:5   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0085 12.12.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 4:2   SK Telč  
J0082 12.12.2021 17:30 Moravskobudějovický HOKEJ 7:3   Jiskra Humpolec  
             
J0080 21.01.2022 19:00 HC Chotěboř 5:0   HC Sp. Velká Bíteš kontumačně
J0076 04.12.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 4:3   HC Světlá n. Sáz.  
J0079 04.12.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 5:8   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0077 05.12.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 6:5 P HC Ledeč nad Sázavou  
J0078 05.12.2021 17:00 Jiskra Humpolec 8:2   HC ORLI Bystřice n. P.  
             
J0071 01.12.2021 18:30 Moravskobudějovický HOKEJ 2:1   HC Chotěboř  
J0074 15.12.2021 18:30 HC Světlá n. Sáz. 7:1   HHK Velké Meziříčí B  
J0075 17.12.2021 18:30 SK Telč 1:5   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0073 12.01.2022 18:30 HC Ledeč nad Sázavou 2:5   Jiskra Humpolec  
J0072 23.01.2022 10:00 HC ORLI Bystřice n. P. 11:6   Náměšť nad Oslavou  
             
J0068 08.01.2022 17:00 Náměšť nad Oslavou 5:3   HC Ledeč nad Sázavou  
J0069 27.11.2021 17:00 HC Chotěboř 7:4   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0070 27.11.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 2:8   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0067 28.11.2021 17:00 Jiskra Humpolec 4:5 P HC Světlá n. Sáz.  
J0066 19.01.2022 18:30 HHK Velké Meziříčí B 5:7   SK Telč  
             
J0064 20.11.2021 17:00 SK Telč 5:3   Jiskra Humpolec  
J0065 20.11.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 20:0   HHK Velké Meziříčí B  
J0061 21.11.2021 16:30 HC ORLI Bystřice n. P. 2:4   HC Sp. Velká Bíteš  
J0062 21.11.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 2:10   HC Chotěboř  
J0063 21.11.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 4:2   Náměšť nad Oslavou  
             
J0056 17.11.2021 17:00 Jiskra Humpolec 4:6   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0057 17.11.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 6:3   SK Telč  
J0059 17.11.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 4:3 P HC Ledeč nad Sázavou  
J0060 17.11.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 11:0   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0058 10.12.2021 19:00 HC Chotěboř 8:0   HC Světlá n. Sáz.  
             
J0052 13.11.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 2:5   HC Světlá n. Sáz.  
J0053 13.11.2021 17:00 HC Chotěboř 10:1   SK Telč  
J0054 13.11.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 0:6   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0051 14.11.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 7:3   HC Ledeč nad Sázavou  
J0055 14.11.2021 17:00 Jiskra Humpolec 4:5   HHK Velké Meziříčí B  
             
J0048 06.11.2021 17:00 SK Telč 3:4   HC Sp. Velká Bíteš  
J0046 07.11.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 5:4 SN Náměšť nad Oslavou  
J0049 07.11.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 3:2   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0050 15.12.2021 18:30 HC Ledeč nad Sázavou 5:2   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0047 26.11.2021 19:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 8:1   HC Chotěboř  
             
J0043 30.10.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 2:10   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0045 30.10.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 5:4 SN Jiskra Humpolec  
J0041 30.10.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 0:5   HC Světlá n. Sáz.  
J0044 30.10.2021 18:00 HC Chotěboř 12:0   HHK Velké Meziříčí B  
J0042 31.10.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 5:2   SK Telč  
             
J0036 28.10.2021 17:00 Jiskra Humpolec 1:3   HC Chotěboř  
J0040 28.10.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 6:3   HC Ledeč nad Sázavou  
J0037 28.10.2021 18:00 HHK Velké Meziříčí B 1:3   HC Sp. Velká Bíteš  
J0038 28.10.2021 18:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 5:4 P Moravskobudějovický HOKEJ  
J0039 28.10.2021 18:00 SK Telč 5:4   HC ORLI Bystřice n. P.  
             
J0034 23.10.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 1:7   Jiskra Humpolec  
J0032 23.10.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 0:7   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0035 23.10.2021 18:00 HC Chotěboř 9:1   Náměšť nad Oslavou  
J0031 24.10.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 3:6   SK Telč  
J0033 24.10.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 10:1   HHK Velké Meziříčí B  
             
J0030 15.10.2021 18:00 SK Telč 5:3   HC Světlá n. Sáz.  
J0026 16.10.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 1:6   HC Sp. Velká Bíteš  
J0029 16.10.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 6:2   HC Ledeč nad Sázavou  
J0027 17.10.2021 17:00 Jiskra Humpolec 3:2 SN Moravskobudějovický HOKEJ  
J0028 17.10.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 6:4   HC ORLI Bystřice n. P.  
             
J0022 19.09.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 6:2   HHK Velké Meziříčí B  
J0025 09.10.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 5:8   HC Chotěboř  
J0023 09.10.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 1:2   Jiskra Humpolec  
J0021 10.10.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 4:5   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0024 10.10.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 5:1   Náměšť nad Oslavou  
             
J0017 02.10.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 3:5   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0020 02.10.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 8:5   SK Telč  
J0016 02.10.2021 18:00 HC Chotěboř 5:4 P Moravskobudějovický HOKEJ  
J0018 03.10.2021 17:00 Jiskra Humpolec 2:3 P HC Ledeč nad Sázavou  
J0019 03.10.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 2:5   HC Světlá n. Sáz.  
             
J0013 28.09.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 10:1   Náměšť nad Oslavou  
J0015 28.09.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 7:3   HC Sp. Velká Bíteš  
J0012 28.09.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 3:1   Jiskra Humpolec  
J0011 28.09.2021 18:00 SK Telč 2:5   HHK Velké Meziříčí B  
J0014 28.09.2021 18:30 HC ORLI Bystřice n. P. 0:6   HC Chotěboř  
             
J0007 24.09.2021 18:30 HC Chotěboř 13:2   HC Ledeč nad Sázavou  
J0006 25.09.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 5:1   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0008 25.09.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 4:5 SN HC Světlá n. Sáz.  
J0009 26.09.2021 17:00 Jiskra Humpolec 3:5   SK Telč  
J0010 26.09.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 7:9   HC Lední medvědi Pelhřimov  
             
J0001 17.09.2021 18:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 5:3   Jiskra Humpolec  
J0002 17.09.2021 18:00 SK Telč 1:3   Náměšť nad Oslavou  
J0005 18.09.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 1:9   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0003 19.09.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 2:1   HC Chotěboř  
J0004 09.01.2022 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 9:4   HC Sp. Velká Bíteš