SOUPEŘI 

logologologologologologologologologologologo

zápasy SK Telč
PRACOLOR KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ VYSOČINY

Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání. Platný termín je černým písmem.

hrací den datum začátek zimní stadion domácí hosté výsledek
pátek 17.09.2021 18:00 Telč SK Telč  Náměšť nad Oslavou  1:3
neděle 26.09.2021 17:00 Humpolec Jiskra Humpolec  SK Telč  3:5
úterý 28.09.2021 18:00 Telč SK Telč  HHK Velké Meziříčí B 2:5
sobota 02.10.2021 17:00 Pelhřimov HC Lední medvědi Pelhřimov  SK Telč  8:5
pátek 15.10.2021 18:00 Telč SK Telč  HC Světlá n. Sáz.  5:3
neděle 24.10.2021 17:00 Ledeč n/S. HC Ledeč nad Sázavou  SK Telč   
čtvrtek 28.10.2021 18:00 Telč SK Telč  HC Orli Bystřice n/P.   
neděle 31.10.2021 17:00 M. Budějovice Moravskobudějovický HOKEJ  SK Telč   
sobota 06.11.2021 17:00 Telč SK Telč  HC Sp. Velká Bíteš   
sobota 13.11.2021 17:00 Chotěboř HC Chotěboř  SK Telč   
středa 17.11.2021 17:00 Náměšť n/O. Náměšť nad Oslavou  SK Telč   
sobota 20.11.2021 17:00 Telč SK Telč  Jiskra Humpolec   
pátek až neděle 26.11.2021 - 28.11.2021 16:00 - 19:00 V. Meziříčí HHK Velké Meziříčí B SK Telč   
středa 01.12.2021 16:00 - 19:00 Telč SK Telč  HC Lední medvědi Pelhřimov   
neděle 12.12.2021 17:00 Světlá n/S. HC Světlá n. Sáz.  SK Telč   
pátek až neděle 17.12.2021 - 19.12.2021 16:00 - 19:00 Telč SK Telč  HC Ledeč nad Sázavou   
středa 05.01.2022 16:00 - 19:00 Bystřice n/P. HC Orli Bystřice n/P.  SK Telč   
pátek až neděle 07.01.2022 - 09.01.2022 16:00 - 19:00 Telč SK Telč  Moravskobudějovický HOKEJ   
sobota 15.01.2022 17:00 V.Bíteš HC Sp. Velká Bíteš  SK Telč   
pátek až neděle 21.01.2022 - 23.01.2022 16:00 - 19:00 Telč SK Telč  HC Chotěboř   

TABULKA

PRACOLOR Krajská liga mužů Vysočina 2021/22

# Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HC Lední medvědi Pelhřimov 5 5 0 0 0 33:21 15
2 HC Chotěboř 5 3 1 0 1 33:13 11
3 Moravskobudějovický HOKEJ 5 3 0 2 0 27:13 11
4 HC Světlá n. Sáz. 6 3 1 0 2 22:18 11
5 HC Ledeč nad Sázavou 5 2 1 0 2 23:24 8
6 HC Sp. Velká Bíteš 4 2 0 0 2 19:17 6
7 HHK Velké Meziříčí B 5 2 0 0 3 22:26 6
8 SK Telč 5 2 0 0 3 18:22 6
9 Jiskra Humpolec 6 1 1 1 3 14:19 6
10 Náměšť nad Oslavou 6 1 0 1 4 13:32 4
11 HC ORLI Bystřice n. P. 6 1 0 0 5 12:31 3

                                   REPORTY Z UTKÁNÍ

HC LEDEČ N/S. - SK TELČ

hraje se dne 24.10.2021 v 17:00 v Ledči n/S.

SK TELČ - HC SVĚTLÁ N/S.
5:3 (1:0,3:2,1:1)

Hlavní rozhodčí: Michal Suchý
Čároví rozhodčí: Jan Jeletz, Vojtěch Kouba
Vyloučení: 6:6
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:12
 
Čas Tým Branky Asistence
19:48 D Josef BERKA David SMEJKAL
23:08 D Jiří LANDER David KŘÍŽ
23:55 H Pavel ČAPEK Ondřej ŠPATENKA , Jiří PŘIBYL
29:08 D Jan BÍNA Peter PUCHER
29:49 H Ondřej KALENSKÝ Tomáš KRATOCHVÍL , Tomáš KOHOUT
39:03 D David SMEJKAL Peter PUCHER
40:25 H Miroslav KOPECKÝ Jan KUBÁT , Jan SVOBODA
59:47 D Jan BÍNA Peter PUCHER

HC LM PELHŘIMOV - SK TELČ
8:5 (2:3,3:0,3:2)

Hlavní rozhodčí: Tomáš Krejčí
Čároví rozhodčí: Michal Kotlík, Aleš Kocman
Vyloučení: 5:7
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 3:0
V oslabení: 0:1
Trestné minuty: 10:14
 
Čas Tým Branky Asistence
0:53 D Martin VYSLOUŽIL Bohumil SVOBODA
7:57 D Marek HADRAVA Josef VRÁTNÝ , Martin HADRAVA
12:28 H Peter PUCHER Jiří LANDER
14:16 H Milan SOKOLÍK Josef BERKA , Vojtěch KRET
15:14 H Adam KŘÍŽ Jakub PRÁŠEK
26:55:00 D Martin HADRAVA Tomáš MEČIAR , Martin VYSLOUŽIL
28:32:00 D Tomáš MEČIAR Filip KASALÝ
39:02:00 D Josef VRÁTNÝ Martin HADRAVA
43:47:00 D Filip KASALÝ Josef VÁCHA , Vladimír PORT
44:47:00 H Jiří LANDER Jan BÍNA
49:23:00 D Bohumil SVOBODA Tomáš MEČIAR , Martin HADRAVA
50:44:00 D Petr VOTÁPEK Vladimír PORT
59:34:00 H Jakub PRÁŠEK Vojtěch KRET , Josef BERKA

SK TELČ - HHK V.MEZIŘÍČÍ B
2:5 (1:2,0:2,1:1)

 

Hlavní rozhodčí: Jan Doležal
Čároví rozhodčí: Lukáš Vít, Vojtěch Kouba
Vyloučení: 6:10
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:2
Trestné minuty: 12:20
 
Čas Tým Branky Asistence
3:59 D Jiří LANDER Jan BÍNA , Peter PUCHER
14:30 H Martin PEJCHAL Lukáš SOBOTKA
19:34 H Lukáš SOBOTKA Martin PEJCHAL
22:47 H Martin PEJCHAL Lukáš SOBOTKA
33:32 H Martin PEJCHAL Lukáš SOBOTKA
57:00 D Jan BÍNA Jiří LANDER , Peter PUCHER
58:20 H Lukáš ŠTĚPÁNEK Martin PEJCHAL , Lukáš SMEJKAL
 

JISKRA HUMPOLEC - SK TELČ
3:5 (0:2,2:3,1:0)

Hlavní rozhodčí: Jan Doležal (HB77)
Čároví rozhodčí: Vít Stehlík, Tomáš Krejčí
Vyloučení: 5:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 2:1
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 10:16
 
Čas Tým Branky Asistence
1:14 H Vojtěch KRET Milan SOKOLÍK
19:02 H Josef BERKA Vojtěch KRET , Milan SOKOLÍK
25:43 D Tomáš HURDA Petr DOLEJŠ
29:37 H Jiří LANDER Peter PUCHER
29:58 H Josef BERKA Vojtěch KRET
34:38 H Jiří LANDER Jan BÍNA , Peter PUCHER
36:41 D Tomáš HUBATA Matěj DAŇHEL
55:41 D Zdeněk JELÍNEK Tomáš HURDA

 

SK TELČ - TJ NÁMĚŠŤ N/O.
1:3 (0:1,0:1,1:1) 

Hlavní rozhodčí: Jan Mareček
Čároví rozhodčí: Patrik Augusta, Jakub Jančí
Vyloučení: 6:8
Vyšší tresty: 0:0
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Trestné minuty: 12:16
 
Čas Tým Branky Asistence
19:27 H Miroslav BEDNÁŘ Michal SÁZAVSKÝ
20:08 H Patrik MOJDL Miroslav BEDNÁŘ
45:00 H Jiří KRČÁL David JANOUŠEK
50:10 D Jiří LANDER Pavel PROKOP

Výsledky dalších zápasů soutěže

Číslo zápasu Datum Domácí Skóre P,SN Hosté poznámka
J0034 23.10.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 1:7   Jiskra Humpolec  
J0032 23.10.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 0:7   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0035 23.10.2021 18:00 HC Chotěboř 9:1   Náměšť nad Oslavou  
J0031 24.10.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou     SK Telč  
J0033 24.10.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ     HHK Velké Meziříčí B  
             
J0030 15.10.2021 18:00 SK Telč 5:3   HC Světlá n. Sáz.  
J0026 16.10.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 1:6   HC Sp. Velká Bíteš  
J0029 16.10.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 6:2   HC Ledeč nad Sázavou  
J0027 17.10.2021 17:00 Jiskra Humpolec 3:2 SN Moravskobudějovický HOKEJ  
J0028 17.10.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 6:4   HC ORLI Bystřice n. P.  
             
J0022 19.09.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 6:2   HHK Velké Meziříčí B  
J0025 09.10.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 5:8   HC Chotěboř  
J0023 09.10.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 1:2   Jiskra Humpolec  
J0021 10.10.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 4:5   HC Lední medvědi Pelhřimov  
J0024 10.10.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 5:1   Náměšť nad Oslavou  
             
J0017 02.10.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 3:5   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0020 02.10.2021 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 8:5   SK Telč  
J0016 02.10.2021 18:00 HC Chotěboř 5:4 P Moravskobudějovický HOKEJ  
J0018 03.10.2021 17:00 Jiskra Humpolec 2:3 P HC Ledeč nad Sázavou  
J0019 03.10.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 2:5   HC Světlá n. Sáz.  
             
J0013 28.09.2021 17:00 HC Ledeč nad Sázavou 10:1   Náměšť nad Oslavou  
J0015 28.09.2021 17:00 Moravskobudějovický HOKEJ 7:3   HC Sp. Velká Bíteš  
J0012 28.09.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 3:1   Jiskra Humpolec  
J0011 28.09.2021 18:00 SK Telč 2:5   HHK Velké Meziříčí B  
J0014 28.09.2021 18:30 HC ORLI Bystřice n. P. 0:6   HC Chotěboř  
             
J0007 24.09.2021 18:30 HC Chotěboř 13:2   HC Ledeč nad Sázavou  
J0006 25.09.2021 17:00 HC Sp. Velká Bíteš 5:1   HC ORLI Bystřice n. P.  
J0008 25.09.2021 17:00 Náměšť nad Oslavou 4:5 SN HC Světlá n. Sáz.  
J0009 26.09.2021 17:00 Jiskra Humpolec 3:5   SK Telč  
J0010 26.09.2021 17:00 HHK Velké Meziříčí B 7:9   HC Lední medvědi Pelhřimov  
             
J0001 17.09.2021 18:00 HC Lední medvědi Pelhřimov 5:3   Jiskra Humpolec  
J0002 17.09.2021 18:00 SK Telč 1:3   Náměšť nad Oslavou  
J0005 18.09.2021 17:30 HC ORLI Bystřice n. P. 1:9   Moravskobudějovický HOKEJ  
J0003 19.09.2021 17:00 HC Světlá n. Sáz. 2:1   HC Chotěboř  
J0004   HC Ledeč nad Sázavou     HC Sp. Velká Bíteš odloženo