ROZLOSOVÁNÍ

Soutěž 5. tříd Kraje Vysočina

2019/2020

Datum den čas ZS soutěž č. utkání domácí hosté
21.09.2019 So 11:00 TR S5T KVS J5003 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
28.09.2019 So 14:30 TE S5T KVS J5010 SK Telč BK Havlíčkův Brod
12.- 13.10.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5021 SK Telč HC Ledeč nad Sázavou
19.- 20.10.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 PE S5T KVS J5029 HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč
26.- 27.10.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5032 SK Telč Náměšť nad Oslavou
03.11.2019 Ne 10:00 SS S5T KVS J5042 HC Světlá n. Sáz. SK Telč
05.11.2019 Út 11:30 JI S5T KVS J5016 SK Telč HC Dukla Jihlava
09.- 10.11.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 HU S5T KVS J5043 Jiskra Humpolec SK Telč
16.- 17.11.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5054 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
23.- 24.11.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 VE S5T KVS J5056 HHK Velké Meziříčí SK Telč
30.11.- 01.12.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5065 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
07.- 8.12.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5069 SK Telč SK H.Slavia Třebíč
14.- 15.12.2019 So-Ne 09:00 - 16:00 HB S5T KVS J5076 BK Havlíčkův Brod SK Telč
11.- 12.01.2020 So 10:00 TE S5T KVS J5082 HC Dukla Jihlava SK Telč
18.- 19.01.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 LD S5T KVS J5087 HC Ledeč nad Sázavou SK Telč
25.- 26.01.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5095 SK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov
01.- 02.02.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 NO S5T KVS J5098 Náměšť nad Oslavou SK Telč
08.- 09.02.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5108 SK Telč HC Světlá n. Sáz.
15.- 16.02.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5109 SK Telč Jiskra Humpolec
22.- 23.02.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 VB S5T KVS J5120 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
29.02.- 01.03.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 TE S5T KVS J5122 SK Telč HHK Velké Meziříčí
07.- 08.03.2020 So-Ne 09:00 - 16:00 ZR S5T KVS J5131 SKLH Žďár n. Sázavou SK Telč

Zápasy sk telč

Oficiální termíny a začátky utkání

Datum den začátek ZS soutěž č. utkání domácí hosté
21.09.2019 So 11:00 TR S5T KVS J5003 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
28.09.2019 So 14:30 TE S5T KVS J5010 SK Telč BK Havlíčkův Brod
5.10.2019 So 14:30 TE S5T KVS J2016 SK Telč HC Dukla Jihlava
12.10.2019 So 14:30 TE S5T KVS J5021 SK Telč HC Ledeč nad Sázavou
19.10.2019 So 11:30 PE S5T KVS J5029 HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč
26.10.2019 So 10:00 TE S5T KVS J5032 SK Telč Náměšť nad Oslavou
03.11.2019 Ne 10:00 SS S5T KVS J5042 HC Světlá n. Sáz. SK Telč
10.11.2019 Ne 10:30 HU S5T KVS J5043 Jiskra Humpolec SK Telč
17.11.2019 Ne 14:30 TE S5T KVS J5054 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
23.11.2019 So 09:15 VE S5T KVS J5056 HHK Velké Meziříčí SK Telč
1.12.2019 Ne 15:15 TE S5T KVS J5065 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
7.12.2019 So 14:30 TE S5T KVS J5069 SK Telč SK H.Slavia Třebíč
15.12.2019 Ne 10:30 HB S5T KVS J5076 BK Havlíčkův Brod SK Telč
12.1.2020 So 12:15 TE S5T KVS J5082 HC Dukla Jihlava SK Telč
19.1.2020 Ne 09:30 LD S5T KVS J5087 HC Ledeč nad Sázavou SK Telč
25.1.2020 So 14:30 TE S5T KVS J5095 SK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov
1.2.2020 So 14:00 NO S5T KVS J5098 Náměšť nad Oslavou SK Telč
8.2.2020 So 15:30 TE S5T KVS J5108 SK Telč HC Světlá n. Sáz.
15.2.2020 So 10:00 TE S5T KVS J5109 SK Telč Jiskra Humpolec
22.2.2020 So 10:00 VB S5T KVS J5120 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
1.3.2020 Ne 15:15 TE S5T KVS J5122 SK Telč HHK Velké Meziříčí
8.3.2020 Ne 09:00 ZR S5T KVS J5131 SKLH Žďár n. Sázavou SK Telč