ROZLOSOVÁNÍ

Soutěž 4. tříd Kraje Vysočina (minihokej)

Č. TURNAJE

DATUM

MÍSTO TURNAJE

PLOCHA A

MUŽSTVA

PLOCHA B

MUŽSTVA

TURNAJ č. 1 HUMPOLEC A HUMPOLEC B
05. - 06.10.2019 TELČ A TELČ B
HUMPOLEC ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B
TURNAJ č. 7 TŘEBÍČ A TŘEBÍČ B
26. - 27.10.2019 HAVL.BROD A HAVL.BROD B
TŘEBÍČ TELČ A TELČ B
TURNAJ č. 9 TELČ A TELČ B
09. - 10.11.2019 CHOTĚBOŘ BYSTŘICE N. P.
TELČ HUMPOLEC A HUMPOLEC B
TURNAJ č. 16 TELČ A  
23. - 24.11.2019 TELČ B  
TELČ SVĚTLÁ N. S.   
TURNAJ č. 17 CHOTĚBOŘ BYSTŘICE N. P.
08. - 09.12.2019 HAVL.BROD A HAVL.BROD B
CHOTĚBOŘ TELČ A TELČ B
TURNAJ č. 22 ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B
21. - 22.12.2019 TELČ A TELČ B
ŽĎÁR N. S. LEDEČ N. S. VELKÉ MEZIŘÍČÍ
TURNAJ č. 27 TELČ A TELČ B
05. - 06.01.2020 M. BUDĚJOVICE A M. BUDĚJOVICE B
TELČ TŘEBÍČ A TŘEBÍČ B
TURNAJ č. 31 VELKÁ BÍTEŠ A VELKÁ BÍTEŠ B
25. - 26.01.2020 TELČ A TELČ B
VELKÁ BÍTEŠ ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B
TURNAJ č. 34 M. BUDĚJOVICE A M. BUDĚJOVICE B
02. - 03.02.2020 JIHLAVA A JIHLAVA B
M. BUDĚJOVICE TELČ A TELČ B
TURNAJ č. 38 TELČ A TELČ B
22. - 23.02.2020 HAVL.BROD A HAVL.BROD B
TELČ VELKÁ BÍTEŠ A VELKÁ BÍTEŠ B
TURNAJ č. 41 HUMPOLEC A HUMPOLEC B
14. - 15.03.2020 TELČ A TELČ B
HUMPOLEC ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B

ROZPIS TURNAJŮ

Oficiální termíny a začátky turnajů

Č. TURNAJE

DATUM

MÍSTO TURNAJE

PLOCHA A

MUŽSTVA

PLOCHA B

MUŽSTVA

TURNAJ č. 1 HUMPOLEC A HUMPOLEC B
6.10.2019 od 10:30 TELČ A TELČ B
HUMPOLEC ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B
TURNAJ č. 7 TŘEBÍČ A TŘEBÍČ B
neděle 27.10.2019 od 14:15 HAVL.BROD A HAVL.BROD B
TŘEBÍČ TELČ A TELČ B
TURNAJ č. 9 TELČ A TELČ B
sobota 9.11.2019 od 14:30 CHOTĚBOŘ BYSTŘICE N. P.
TELČ HUMPOLEC A HUMPOLEC B
TURNAJ č. 16 TELČ A  
neděle 24.11.2019 od 9:00 TELČ B  
TELČ SVĚTLÁ N. S.   
TURNAJ č. 17 CHOTĚBOŘ BYSTŘICE N. P.
7.12.2019 od 14:00 HAVL.BROD A HAVL.BROD B
CHOTĚBOŘ TELČ A TELČ B
TURNAJ č. 22 ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B
14.12.2019 v 10:20 TELČ A TELČ B
ŽĎÁR N. S. LEDEČ N. S. VELKÉ MEZIŘÍČÍ
TURNAJ č. 27 TELČ A TELČ B
5.1.2020 od 15:15 M. BUDĚJOVICE A M. BUDĚJOVICE B
TELČ TŘEBÍČ A TŘEBÍČ B
TURNAJ č. 31 VELKÁ BÍTEŠ A VELKÁ BÍTEŠ B
26.1.2020 od 13:00 TELČ A TELČ B
VELKÁ BÍTEŠ ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B
TURNAJ č. 34 M. BUDĚJOVICE A M. BUDĚJOVICE B
1.2.2020 od 10:00 JIHLAVA A JIHLAVA B
M. BUDĚJOVICE TELČ A TELČ B
TURNAJ č. 38 TELČ A TELČ B
23.2.2020 od 15:15 HAVL.BROD A HAVL.BROD B
TELČ VELKÁ BÍTEŠ A VELKÁ BÍTEŠ B
TURNAJ č. 41 HUMPOLEC A HUMPOLEC B
15.3.2020 od 10:30 TELČ A TELČ B
HUMPOLEC ŽĎÁR N. S. A ŽĎÁR N. S. B